35019840 -051

داشتن وکیل در امور قضایی از اهمیت زیادی برخوردار است و اصلی‌ترین انتخاب در این خصوص انتخاب یک وکیل با تجربه و ماهر است که علم بالایی در این حوزه دارد. یکی از بخش‌هایی که نیاز به داشتن وکیل در آن حس می‌شود، حوزه تخلیه ملک است. مریم جلالی یک وکیل خوب در مشهد است که با تجربه و مهارتی که دارد، می‌تواند در خصوص تخلیه ملک از شما دفاع کند و به بهترین نحو ممکن امور قضایی شما را بر عهده بگیرد و به دلیل داشتن صداقت، امانت و مسئولیت پذیری به صورت حرفه‌ای کار وکالت را انجام داده و به صورت کاملا دلسوزانه مشکل شما را حل کند.

ضرورت انتخاب بهترین وکیل تخلیه ملک

وکیل تخلیه ملک مشهد در خصوص دعاوی ملکی و گرفتن حکم تخلیه اقدام می‌کند، به طور کلی باید یکی از سه روشی که در قانون جهت حکم تخلیه وجود دارد، را بر حسب شرایط در نظر بگیرد و در مراجع قضایی به اثبات برساند.

  1. یکی از مواردی که باید در این خصوص در دادگاه به اثبات برساند صدور حکم تخلیه به نفع مالک است. به این معنی که قرارداد اجاره تمام شده و مستاجر نسبت به پرداخت اجاره بها اقدام نمی کند و موجر حق دارد قرارداد را فسخ کند.
  2. مورد دیگری که می‌تواند قبل از تمام شدن قرارداد اجاره استفاده شود، این است که مستاجر از ملک به صورت نامشروع استفاده کرده، در این صورت مالک می‌تواند حکم تخلیه بگیرد. استفاده نامشروع، یعنی از ملک بر خلاف شرع و به صورت غیر قانونی بهره برده، مثلا در ملک در جهت تولید شراب استفاده می‌کند.
  3. یکی از مواردی که امکان گرفتن حکم تخلیه را برای مالک فراهم می‌کند، این است که مالک ثابت کند که مستاجر بدون اجازه ملک را به فروش رسانده است. در این صورت برای مالک این امکان فراهم شده تا به کمک وکیل بتواند، در مرجع شورای حل اختلاف، از مستاجر شکایت کند و درخواست حکم تخلیه بدهد.

مراحل دریافت حکم توسط وکیل تخلیه ملک مشهد

مراحل دریافت حکم توسط وکیل تخلیه ملک مشهد

در صورت وجود شرایط فسخ قرارداد ملک ابتدا وکیل تخلیه در مشهد، از مرکز خدمات الکترونیک قضایی درخواست تخلیه را اخذ می‌کند اگر دعوا در خصوص اموال دولتی و عمومی نباشد، در مورد آن، شورای حل اختلاف رسیدگی می‌کند. در صورتی که نیاز به تخلیه فوری نباشد، قاضی شورا، بعد از اینکه زمان رسیدگی دادگاه برسد، حکم تخلیه را صادر می‌کند. بعد از اینکه حکم قطعی شد، مامور کلانتری نسبت به اجرای آن اقدام می‌کند. در خصوص تخلیه فوری، اگر همه نکات قانونی در نظر گرفته شوند، دستور تخلیه بعد از صادر شدن به مستاجر ابلاغ خواهد شد. مستاجر سه روز وقت دارد که ملک را خالی کند. اگر نتواند آن را تخلیه کند، یک بار می‌تواند، از مالک درخواست مهلت کند و دادگاه یک ماه به او مهلت می‌دهد و سپس باید پس از مهلت مقرر نسبت به تخلیه ملک اقدام کند.

مریم جلالی، بهترین وکیل تخلیه ملک در مشهد

مریم جلالی وکیل حرفه‌ای در پرونده‌های تخلیه ملک در مشهد است که در این حوزه سابقه درخشانی دارد. او با توجه به جزئیات پرونده‌ها و با حساسیت زیاد موضوعات مربوط به املاک را بررسی کرده و با علم و تخصص خود، از حقوق موکلانش دفاع می‌کند. 

همیشه موجر جهت گرفتن حق خود بر اساس قانون نیازمند یک وکیل حرفه‌ای است، زیرا خودش از قوانین و روال آنها اطلاعاتی ندارد؛ بنابراین با کمک مریم جلالی می‌تواند در سریع‌ترین زمان ممکن به‌حقش برسد. باید توجه داشت که مریم جلالی علاوه بر اینکه می‌تواند از حق موکلش به خوبی دفاع کند، می‌تواند روند طی شدن پرونده را نیز کوتاه‌تر کند.

وظایف وکیل برای تخلیه ملک مشهد

مریم جلالی، با ارائه مشاوره‌های حقوقی در زمینه تخلیه ملک مستاجره به شما کمک می‌کند تا بتوانید با رضایت کاملی روال پرونده خود را طی کنید. شما می‌توانید حتی اگر بودجه کافی جهت گرفتن وکیل را ندارید، از مشاوره‌های این وکیل خبره و دلسوز بهره‌مند شوید و در روند طی شدن پرونده خود، از او کمک بگیرید.

مزایا انتخاب بهترین وکیل تخلیه مستاجر در مشهد

با انتخاب بهترین وکیل مستاجر در مشهد می‌توانید از مزایا زیر بهره مند شوید.

دستمزد بهترین وکیل تخلیه مستاجر در مشهد

بر اساس پیچیدگی پرونده، مقدار کار و کیفیت خدماتی که وکیل مریم جلالی ارائه می‌دهد، هزینه گرفتن وکیل فرق دارد. وکیل تخلیه مستاجر در مشهد، از کانون وکلای دادگستری مجوز دارد و با استفاده از تخصص و تجربه خود به صورت تضمینی به دعوای شما در خصوص تخلیه ملک رسیدگی می‌کند. وکیل مشهد علم بالایی در خصوص تخلیه مستاجر داشته و بر اساس قانون و ادله موجر در مورد تخلیه ملک اقدام می‌کند.

مشاوره با وکیل

آتش پیشه هستم، در خدمتم!